Jiří Bergmann, Vojta Troníček, Vašek Ševčík, Vojta Janů, Tonda Smysl, Jiří Fiala, Michael Bartoš, Viktor Leun, Filip Šrámek

Litice A – President 4:1
Rohy 1:3 (využití 0:0)

Střelci:
Tonda Smysl 1

Poslední hrací neděle ligového maratonu. Do týmu jsme přivítali Filipa Šrámka byl to pro něj první zápas za mladší žáky. Proti Pragovce si hráči zkoušeli různé posty na hřišti. Nastali okamžiky, kdy na hřišti byli pouze přípravkáři, kteří další sezónu budou mladšími žáky. Svému prvnímu gólu byl blízko Filip Šrámek, ale je třeba zrychlit střeleckou přípravu, aby se mu to příště podařilo. Zápas jsme s přehledem zvládli. Praga bude příští rok zajímavým soupeřem neb všichni hráči zůstávají v této kategorii.

Druhý zápas nás čekali Litice A. První půle byla z naší strany jedním slovem skvělá. Dostali jsme se do vedení 1:0. Soupeře jsme do ničeho nepustili. V druhé půli jsme udělali dvě chyby při osobní obraně, které nás stáli zápas. Případná výhra by ale nic nezměnila na konečném umístění, jelikož Litice měli hodně komfortní gólový náskok

V lize mladších žáků jsme se umístili na 3. místě a při vyhlášení převzali bronzové medaile.