Starší žáci 14.12.2019 – Hala Chodov – II.Dvojkolo

Starší žáci 14.12.2019 – Hala Chodov – II.Dvojkolo

Tentokrát bohužel bez bodů.

14.12.2019 kategorie U15 – hala Chodov

Sestava:

Matěj Smysl, Jirka Bergman, Kačka Topinková, Mirek Semrád, Lukáš Novotný, Vojta Troníček, Vojta Janů, Jirka Fiala, Ruda Ševčík, Michael Bartoš

 

Slavia – President 3:2

President – Mnichovice A 1:2

 

Detaily zápasu a střelce branek najdete zde:

http://www.pozemnihokej.cz/event/13966/

http://www.pozemnihokej.cz/event/13968/

 

Tentokráte se nám nepodařilo bodovat, i když by oběma zápasům slušela spíše remíza. Slavii jsme sice zaskočili aktivním presinkem, ale byla to Slavia, která se ujala vedení. Nám se podařilo vyrovnat, ale to bylo z našeho gólového účtu až skoro do konce zápasu vše. V posledních sekundách korigoval po sólovém úniku Vojta Janů. Hra se nám celkově nedařila, kombinace cvičené den před zápasem nám nevycházeli – trochu jsme se prali s povrchem který je odlišný od toho, na kterém trénujeme, balonek se nám zadrhával, nedokázali jsme se kromě začátku a posledních 5ti minut dostat do tempa.

Druhý zápas byl o poznání lepší, ujali jsme se vedení z hole Michaela Bartoše. Míčky nám na hokejkách lépe drželi, celkově jsme si na povrch přivykli. Mnichovice dvěma góly v prvním poločase zápas otočili v jejich prospěch – tady jsme si nepohlídali situaci a hráče. Druhý poločas jsme soupeře mačkali, vytvořili jsme si šance i rohy, ale ani jedno ke gólu nevedlo. Přesilovka 5 na 4 také ne.

 

Hráči nechali na hřišti všechny své síly, bohužel to k bodovému zisku nevedlo. Zatím držíme 3. místo na skóre před Hradcem. Poslední kolo rozhodne o tom zda my nebo Hradec postoupíme do finálové skupiny.

 

Další zápas nás čeká již v novém roce 12.1. proti Liticím B.

Sta

Scroll to top