U18 – deváté kolo

První zápas přinesl 3 body

U18 – 7.4.2024. hřiště Zelený pruh

Sestava:
Honza Ambrož, Olda Daňhel, Michal Králík, Viktor Leun, Pepa Trnka, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Michael Bartoš, Tonda Lupač, Olda Železník, Jarda Běžel, Vašek Ševčík, Lukáš Tóth, Marek Rambousek, Jonáš Lupač.

Marodka: Kuba Králík – kotník, Tonda Smysl – rekonvalescence po natrženém svalu, Vojta Troníček – rekonvalescence po plastice křížového vazu.

První zápas jara nás čekala Praga, která na jarní část sezóny získala některé hráče slovenské reprezentace do 18ti let.

V sestavě chyběli někteří klíčový hráči, ale tým se s tím musel vypořádat. I přes přípravný turnaj v Liticích vypadala první půle jako bychom spolu hráli poprvé po dlouhé době. Rozehrávka vázla, příjem míčku byl problematický, kluzký povrch také nepomáhal hře jako takové. Z toho se logicky rekrutoval gól, který vstřelila Praga. Sice rozehrávající hráč porušil pravidlo vzdálenosti 4,5m, ale na to rozhodčí nereagovali a gól uznali. My jsme srovnali z hole Pepy Trnky po jeho úniku. Naše hra postrádala lehkost a systém. Poločas skončil remízou 1:1

Druhý poločas se naše hra zpřesnila, ubylo ztrát při rozehrávce v zadní řadě. Rozdílový gól na 2:1 vstřelil opět Pepa Trnka. Soupeř nás ke konci třetí čtvrtiny zatlačil a vytvořil si šance při, při kterých se blýskl Lukáš Tóth. Zápas jsme zlomili v poslední čtvrtině, kdy soupeři došli síly a my díky zimní fyzické přípravě vydrželi tempo až do konce. 2x se prosadil Pepa Trnka a jednou Marek Rambousek. Celkové skóre 5:1 pro President sice odpovídá předpokladu, ale do dalšího zápasu je na čem pracovat – Rozehrávka, trestné rohy, defensiva v obranném kruhu.

Praga – President 1:5