Dobrá první půle, opět bez bodu

U15 – 13.4.2024 – Hřiště Zelený pruh

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Matěj Nykl, Jakub Ševčík, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Viktor Vlášek, Vašek Ševčík

Další zápas jara nás čekala silná Praga. Na marodce (bohužel dlouhodobé) se objevil Honza Ambrož. Do sestavy se vrátil Viktor Vlášek.

První čtvrtinu nám vycházela herní strategie. Předváděli jsme pohledný hokej plný přihrávek, gólový efekt, ale naše hra nepřinesla. Byl to soupeř který využil naše zaváhání a ujal se vedení na konci čtvrtiny 1:0. Stále jsme diktovali hru, ale soupeř trestal naše ztráty balonku. Na konci poločasu jsme skórovali z hole Šimona Vohlídky. Poločas 3:1.

Třetí čtvrtinu nás postihl herní výpadek, který jsme již nedokázali napravit. Soupeř odskočil na rozdíl dalších tří branek 6:1. I přes vytvořené rohy v poslední čtvrtině jsme skórovat nedokázali, soupeř přidal ještě jednu branku.

Druhý zápas jara kdy jsme odešli poraženi i přes dobrou hru, vytvořené šance. Trestné rohy jsou disciplína, na které musíme pracovat.