U18 – 10. kolo (do playoff zbývají 3 zápasy)

Slavii jsme oplatili podzimní porážku

U18 – 14.4.2024. hřiště Slavia

Sestava:
Olda Daňhel, Michal Králík, Viktor Leun, Pepa Trnka, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Tonda Lupač, Olda Železník, Jarda Běžel, Vašek Ševčík, Lukáš Tóth, Marek Rambousek, Jonáš Lupač, Ondra Troníček, Viktor Vlášek

Marodka: Kuba Králík – kotník, Tonda Smysl – rekonvalescence po natrženém svalu, Vojta Troníček – rekonvalescence po plastice křížového vazu. Na marodku přibyl Honza Ambrož, Michael Bartoš

Kvůli rozšířené marodce jsme do sestavy jsme zapojili další dva starší žáky – Ondru Troníčka a Viktora Vláška, takže jsme měli vyrovnaný poměr starších žáků a dorostenců v poměru 7:8.

Čekal nás náročný zápas s ohledem na ztráty v sestavě a kvalitu některých hráčů Slavie. Přizpůsobili jsme taktiku naším možnostem. Zápas začal tlakem Slavie po dvou ztrátách balonku. Slavia měla střely i několik rohů. I přes počáteční útlum jsme se ujali jsme vedení po rohu a dorážce – Pepa Trnka 1:0. Stále se nám nedařila rozehrávka a soupeř toho využíval v plném rozsahu. Šance se kupili na straně Slavie a dvě využila. Otočila výsledek na 1:2. Do konce čtvrtiny jsme zápas otočili po gólech z rohu Jonáš Lupač, Pepa Trnka (dohrávaný roh na konci poločasu) 3:2.

Druhý poločas jsme rozehrávku zlepšili a déle drželi balonek na hokejkách. Odskočili jsme dalším gólem Pepy Trnky 4:2. Soupeř z rohu snížil na 4:3. Další šance likvidoval Lukáš Tóth. Poslední slovo jsme měli, ale my, z trestného rohu 5:3 Pepa Trnka. Své defensivní úkoly splnili jak Jonáš Lupač tak Marek Rambousek při hlídání obou klíčových hráčů Slavie.

Do dalšího zápasu potřebujeme zapracovat na rozehrávce, která nám dělala zbytečné problémy a nevyužili jsme plochého postavení zóny Slavie

President – Slavia 5:3