Sestava:
Matěj Strnad, Matouš Vohlídka, Tonda Lupač, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Matěj Nykl, Vašek Ševčík, Honza Ambrož, Olda Železník

Předposlední kolo a opět ve Kbelích.

Na marodce Šimon Vohlídka a na zasněžených svazích prohání lyže Viktor Vlášek

První zápas nám hradečtí jednoduše nestačili. Neměli na střídání, my jsme využili naší silné stránky – rohy a nacvičené akce. Matouš Vohlídka zanamenal hattrick.

President – Hradec 6:0

Střelci Branek:

Vašek Ševčík 2x

Tonda Lupač 1x

Matouš Vohlídka 3x

Druhý zápas dne na nás čekala Hostivař. Silný soupeř, hrající fyzický hokej.

Soupeř se ujal brzy vedení. My jsme srovnali z trestného rohu. Čtvrtina skončila 1:1, soupeř vzápětí opět odskočil na 1:2. Druhá čtvrtina vyšla lépe soupeři a přidal další branky a to hned 3. My jsme korigovali na 2:4 opět z rohu. Na přelomu druhé a třetí čtvrtiny bylo několik situací, které nebyli posouzeny v náš prospěch, a to určilo zbytek zápasu (trestný roh, který viděli všichni v hale i soupeř, ale bohužel ne rozhodčí, přísná karta pro našeho hráče, naopak dvě karty pro soupeře uděleny nebyly). V druhé půli se zranil Honza Ambrož a zápas nedohrál. Soupeř přidával branky na svém kontě. My jsme korigovali na konečných 3:9.

President – Hostivař 3:9