U15 – 13.1. hala Kbely

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Tonda Lupač, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Viktor Vlášek, Vašek Ševčík, Honza Ambrož, Olda Železník

Další kolo finálové skupiny jsme odhráli opět ve Kbelích.

Praga byla naším soupeřem v prvním zápase. Do zápasů se vrátil po zranění Honza Ambrož a Olda Železník.

Praga se ujala vedení 1:0. Tento stav vydržel až do poslední minuty druhé čtvrtiny kdy srovnal z rohu Vašek Ševčík. Druhý poločas nás postihl dvou minutový herní výpadek. Soupeř odskočil na 1:4. My jsme na konci třetí čtvrtiny snížily na 2:4 z hole Ondry Troníčka. V poslední čtvrtině se hra přelévala – nám se nedařilo skórovat. Soupeř přidal další gól 3 minuty do konce 2:5. Minutu před koncem jsme po krásné akci na jeden dotek tvz coast to coast – snížili na 3:5, to bylo z naší strany vše. Byla vidět herní pauza obou zraněných hráčů.

President – Praga 3:5

Střelci Branek:

Vašek Ševčík 1x

Ondra Troníček 1x

Šimon Vohlídka 1x

V druhém zápase nás čekali Mnichovice – do té doby vedoucí tým tabulky. Odehráli jsme asi do té doby nejlepší zápas halové sezóny. Ujali jsme se vedení po nacvičené akci 1:0. Soupeř srovnal za dvě minuty. Do poločasu jsme přidali gól navíc z rohu – 2:1. Druhý poločas soupeř přidal a zápas otočil dvěma góly 2:3. Srovnáváme po důrazu před brankou soupeře – 3:3. Dvě minuty do konce soupeř odskakuje na 3:4. V poslední minutě rohem srovnáváme na 4:4. Oporou byl tradičně v brance výborně chytající Matěj Strnad.

President – Mnichovice 4:4