U15 – 6.4.2024 – Hřiště Mnichovice
Sestava:
Matěj Strnad, Honza Ambrož, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Matěj Nykl, Jakub Ševčík, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Vašek Ševčík

První zápas jara, polední čas v Mnichovicích.
Vyrovnaná první půle. Šťastnější byl soupeř, který se ujal vedení 1:0, naše šance se proměnit nepodařilo – chyběl vždy jeden až dva kroky do zakončení.

Druhá půle byla opět herně vyrovnaná. Soupeř odskočil na 2:0. Šimon Vohlídka snižuje backhandnovou střelou na 2:1, soupeř opět odskakuje na 3:1, Michal Krnáč opět snižuje na 3:2. Tady byla zlomová pasáž zápasu, kdy jsme za chyby zaplatili dvěma góly 5:2, na to jsme již odpovědět nedokazáli i přes vytvořené šance, zejména trestné rohy a dvě šance Honzy Ambrože, kterého jsme na poslední minuty vysunuli do útoku a hned se dostal do šancí.

Premiéra pro Jakuba Ševčíka ve starších žácích na velkém hřišti.