U15 – první zápasy skupiny B

V sobotu 10.9. naši starší žáci vyběhli k prvním zápasům. Marodka se podepsala na počtu hrajících. Bratři Vohlídkové – COVID, Vláďa Valoušek – problémy s kolenem, Tonda Lupač – horečka. Vojta Moučka jaksi pozapomněl na zápas -:) Sobotní sestava: Honza Ambrož, Ondra Troníček, Vašek Ševčík, Filip Šrámek, Olda Železník, Marek Rambousek, Tonda Smysl, Matěj Strnad, […]

V sobotu 10.9. naši starší žáci vyběhli k prvním zápasům.

Marodka se podepsala na počtu hrajících.

Sobotní sestava:
Honza Ambrož, Ondra Troníček, Vašek Ševčík, Filip Šrámek, Olda Železník, Marek Rambousek, Tonda Smysl, Matěj Strnad, Michal Krnáč

Oba zápasy jsme odehráli bez střídání, o to více těší 100% bodový zisk, zejména proti Liticím (2. celek loňské sezóny). Po půlroční pauze se do zápasového kolotoče vrátil Marek Rambousek a hned vsítil 5 branek. V brance se vystřídal Matěj Strnad a Honza Ambrož, oba zvládli dobře i hru v poli. Pro Honzu to byla soutěžní premiéra za President (hostuje u nás ze Kbel), Tonda Lupač si na svoji premiéru musí díky nemoci počkat do dalšího víkendu.

President – Bohemians 7:0
Marek Rambousek 3x
Olda Železník 3x
Tonda Smysl 1x