U15 – Suda Cup

konečné páté místo

U15 – 19.10. hala Hradec Králové – Suda Cup
Matěj Strnad, Honza Ambrož, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Matěj Nykl, Aleš Vojtek, Michal Krnáč, Vojta Troníček
Starší žáci si odskočili do Hradce na tradiční turnaj Suda Cup. Jeli jsme s dvěma pětkami, které jsme poctivě střídali celý turnaj. Hrací čas jednoho zápasu byl 15 minut.
Čekalo nás pět zápasů. Jak to tak bývá první zápas jsme nebyli úplně koncentrovaní, Praga využila své šance. Druhý zápas proti dorostencům Rači jsme se zlepšili i když jsme si odnesli prohru 1:2. Třetí zápas proti Mnichovicím jsme vyhráli 2:1. Vzhledem situaci v skupině kde se nepočítali body Rače (měli tým dorostenců) jsme nejdříve byli druzí, po protestu Mnichovic a odečtení i jejich celých výsledků jsme byli třetí. Hráli jsme playoff o 5té místo. S Bohemians jsme vyhráli 1:0 a s Kbelami po výsledku 0:0 vyhráli na nájezdy.
Celkově jsme obsadili páté místo.
Nejužitečnějším hráčem týmu byl zvolen Matěj Strnad.

Celkově turnaj splnil požadavek na přípravu před začátkem ligových bojů. Ukázal silné i slabé stránky týmu i jednotlivců na kterých během tréninku budeme pracovat.

První zápasy halové ligy nás čekají již tento víkend v Plzni v hale Plzeňské Slavie.
25.11. – 10:00 s Bolevcem a 12:00 se Slavii.