2 zápasy = 3 body

U18 – 17.10. hala Slavia Litice

Sestava:
Olda Daňhel, Viktor Leun, Tonda Smysl, Pepa Trnka, Vojta Troníček, Lukáš Tóth, Michael Bartoš, Tonda Lupač, Olda Železník, Marek Rambousek, Jonáš Lupač.

Naši dorostenci začali halovou sezónu dvojzápasem proti silným soupeřům – Hostivaři a Slavii. Ještě před prvním kolem jsme odehráli přípravu proti Pragovce a 17.11. jeden zápas druhé ligy mužů.

První zápas nás čekala Hostivař. Koncentrovaný výkon, nepustili jsme soupeře do větších šancí, proměnili jsme trestné rohy a dali góly ze hry.

Michael Bartoš 1x

Druhý zápas proti Slavii. První čtvrtina 2:2. Slavia těžila z protiútoků a rychlé rozehrávky po zisku balonku. My jsme skórovali z trestného rohu a při přesilovce 5 na 4. Druhá čtvrtina rozhodla o výsledu zápasu. Udělali jsme chyby za, které jsme zaplatili vysokou cenu – 4 góly. My jsme využili trestný roh (další 3 jsme nevyužili), do přestávky jsme šli s vyloučeným brankářem – poločas 3:6.

Druhý poločas jsme hráli dvě minuty bez brankáře, soupeř měl dvě šance, které mohly zápas finálně zlomit na stranu Slavie – nevyužil je. Po návratu brankáře jsme zlepšili jsme hru, kombinaci. 2x jsme skórovali z trestných rohů. Do poslední přestávky jsme šli s jednobrankovým mankem 5:6. Poslední čtvrtinu jsme sice stále tlačili Slavii ale všechny střely buď šli vedle nebo je pochytal Slávistický brankář. Trestný roh jsme si nevytvořili. Poslední dvě minuty jsme hráli v šesti, ale po chybě v rozehrávce a protiútoku do otevřené obrany jsme pár sekund před koncem dostali gól na který se již reagovat nedalo.

President – Slavia 5:7