U15 na cestě do finálové skupiny

U15 – 9.9.2023 – Hřiště Mnichovice
Sestava:
Matěj Strnad, Honza Ambrož, Vašek Ševčík, Ondra Troníček, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Lukáš Horáček, Michal Krnáč, Vojta Moučka, Viktor Vlášek.

První kvalifikační kolo nové sezóny U15. Do sestavy se vrátil po půlroční odmlce Vašek Ševčík. Pro Viktora Vláška to byly první zápasy v kategorii U15, Lukáš Horáček si vyzkoušel tuto kategorii koncem loňské sezony.
První zápas nás čekali domácí Mnichovice. První půli jsme měli převahu, kterou jsme ale gólově nevyjádřili. Druhou půli se Mnichovice zlepšili, vytvořili si šance, ale my jsme byli v útoku efektivnější a vstřelili dva góly.
Druhý zápas proti oslabenému Bolevci (nastoupil v osmi hráčích) jsme zvládli s přehledem a vstřelili 6 branek.

Sestava:
Matěj Strnad, Honza Ambrož, Vašek Ševčík, Ondra Troníček, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Matěj Nykl, Michal Krnáč, Vojta Moučka, Viktor Vlášek.

Druhý kvalifikační den U15, čekali nás zápasy v Plzni proti domácím Liticím a Slavii. V sestavě se objevilo nové jméno – Matěj Nykl, při jeho premiéře v kategorii U15 se mu dařilo a na kraji zálohy předvedl dobrý výkon.
První zápas proti domácím byl vyrovnaný. Soupeř měl sice víc šancí, dostal se do vedení 2:0. My jsme srovnali po penaltě a rohu 2:2. Na třetí gól domácích jsme, ale reagovat nestačili. Výkon byl příslibem do skupiny o titul, která je naším cílem.
Druhý zápas proti Slavii vypadal podobě jako proti Liticím. S tím rozdílem že Slavia má ve svém středu rozdílového hráče na kterého jsme nestačili. Vstřelil nám 3 branky. My jsme dokázali vstřelit pouze 2. Celková hra, ale byla dobrá. Opět zápas, který byl příslibem do finálové skupiny.

President – Litice 2:3