U18 – první kolo

První výhra pro U18

U18 – 3.9. hřiště Rakovník
Honza Ambrož, Olda Daňhel, Kuba Králík, Michal Králík, Viktor Leun, Tonda Lupač, Marek Rambousek, Tonda Smysl, Lukáš Tóth, Pepa Trnka, Vojta Troníček, Matouš Vohlídka, Šimon Vohlídka, Olda Železník.

První zápas nové sezóny U18, v sestavě se po loňské krátké epizodce objevili stabilně st. Žáci – Olda Železník , Šimon a Matouš Vohlídkovi, Tonda Lupač, Honza Ambrož. Kapitánem pro letošní sezónu byl zvolen Vojta Troníček, Vojta Janů ze studijních důvodů zvolil hraní pouze za muže.
Na úvod nás čekal Rakovník. Soupeř, který svou sestavu slepil z několika týmů, což bylo na hře vidět. Hráči na sebe nebyli “zvyklí“. Nám se podařil úvod zápasu. Vstřelili jsme góly z rohů a to nás uklidnilo. Hru jsme kontrolovali a přidávali skóre na naší straně. Konečné skóre 14:0. bohužel došlo ke zranění Lukáše Tótha (zranění ramene), zápas dochytal hráč z pole Olda Železník.

Rakovník – President 0:14
Honza Ambrož 1x