Druhý zápas mužů v Rakovníku

Rakovník nad naše síly

Naši muži vyzvali ve druhému jarním zápase Rakovník.

Tým mužů President nastoupil v mrazivém počasí ke svému druhému utkání jarní části sezony proti domácímu Rakovníku. Povzbuzeni výhrou nad Bohemians z minulého týdne a téměř v plné sestavě hráči pressovali soupeře v jeho obranné čtvrtině a vytvořili si několik šancí. Byl to však rakovnický Tomáš Jahoda, který zaskoroval jako první na začátku druhé čtvrtiny. President o minutu později sice díky Lukáši Novotnému vyrovnal, ale Rakovník neztratil nic na své síle. Postupně zvyšoval svůj náskok na 4:1. Na konci třetí čtvrtiny kapitán Jakub Rychetník sice ještě snížil na 2:4, ale v poslední čtvrtině už President na soupeřův tlak v útoku nestačil a konečný výsledek 7:2 potěšující není.

“Zápas se zlomil krátce po poločase. Vršili jsme jednu individuální chybu za druhou, nedařilo se nám podržet míč a na slabém konci zápasu se také podepsala horší fyzička některých hráčů. Nebyli jsme schopni bránit kompaktně a dávali soupeři prostor v jeho útočné čtvrtině,” zhodnotila hlavní příčiny porážky trenérka Karolína Kříženecká. “Pevně věřím, že příští týden proti Slavii vneseme do hry kromě nových herních prvků větší nasazení,” dodala Karolína.

Další zápas čeká naše borce na Slavii v sobotu od 11:00 proti Slavii.