Starší žáci začali jarní část sezóny

Slavia nad naše síly

Starší žáci – 9.4. – hřiště Slavia
President – Slavia 3:9
Tonda Smysl 2x
Michael Bartoš 1x
Bartoš Michael, Bergmann Jiří, Kašpárek Lukáš, Ševčík Václav, Smysl Antonín, Šrámek Filip, Strnad Matěj, Vohlídka Matouš, Vohlídka Šimon, Troníček Ondřej, Železník Oldřich, Matěj Strnad
První zápas pro staší žáky po 2 měsísích.
Premiéra za starší žáky pro Matěje Strnada.
Postrádali jsme střelce Marka Rambouska.
Do zápasu jsme vstoupili dobře a po rychlém protiútoku jsme ujali vedení gólem Tondy Smysla. Slavia měla převahu, vytvářela si šance, ale v brance kraloval Jirka Bergman. První čtvrtinu jsme zakončili vedením 1:0. Druhá čtvrtina kopírovala první, Slavia byla v převaze a vytvářela si šanci za šancí. Dvě se jim podařilo proměnit a otočili zápas na 1:2. Naši borci se snažili útočit, ale přechod mezi obranou a zálohou drhl. Dařili se pouze dlouhé balóny od Vaška Ševčíka, na jeho údery byl soupeř povětšinou krátký. Slavia vstřelila další 2 góly, ma jsme snížili na 2:4 opět Tondou Smyslem. Poločas skončil 2:5. V druhém poločase jsme těžili pouze z dlouhých přihrávek, k čemuž postavení soupeře přímo vybízelo. Vytvořili jsme si šance ale slávistický brankář byl proti a předvedl několik dobrých zákroků za sebou. Slavia opět odskočila na 2:7. My jsme korigovali na 3:7 z hole Michaela Bartoše. Slavia ještě přidala další dva góly – 3:9 by l konečný výsledek.
Na hráčích bylo vidět že jde o první zápas, plus chybějí tréninky na velkém hřišti (toto doženeme během následujícího týdne, kdy využijeme volno v týdnu k dopolednímu tréninku).
Dík patří také oboum rozhodčím Vaškocvi Řehákovi a Matouši Vavřinovi.
Další zápas čekají naše borce Mnichovice od 12:00 v Mnichovicích.