Po vánoční pauze nás čekalo poslední kolo základní části.

Jirka Bergman, Vojta Troníček, Olda Daňhel, Mirek Semrád, Lukáš Novotný, Pepa Trnka, Vojta Janů, Šimon Štěpánek, Tonda Smysl, Marek Rambousek, Jonáš Lupač

Vojta Troníček 2x

Tonda Smysl 1x

Marek Rambousek 1x

Lukáš Novotný 1x

Výsledek neodpovídá, ale čekal nás velice těžký soupeř. Držel s námi krok do poslední čtvrtiny, kdy jsme jej finálně zlomili a odskočili na 5ti brankový rozdíl. Do poslední čtvrtiny byla hra vyrovnaná, bylo vidět že soupeř má k dispozici kromě jednoho, všechny hráče (reprezentanty).  Poločas 3:3. Za vše mluví 4 góly v posledních dvou minutách zápasu, kdy se projevila fyzická kondice našich hráčů.

President – Slavia 4:3

Vojta Janů 3x

Jonáš Lupač 1x

Skóre vypovídá o vyrovnaném zápasu, ale opak je pravdou. Po celý zápas jsme byli o gól před soupeřem. ¾ jsme diktovali tempo zápasu. Měli jsme výpadek ve třetí čtvrtině, kdy si soupeř vytvořil šance a rohy. V poslední čtvrtině jsme se opět srovnali a zápas dotáhli do vítězného konce.

Fotky ze zápasu:

Do playo-ff jdeme z prvního místa a v semifinále nás čeká poslední soupeř základní části – Slavia