U15 – 16.12. hala Kbely

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Tonda Lupač, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Viktor Vlášek, Vašek Ševčík, Matšj Nykl

První dva zápasy finálové skupiny jsme odehráli ve Kbelích.

První zápas proti silným Liticím. Drželi jsme se soupeřem krok. Litice se ujali vedení po lacinné chybě. My jsme záhy zápas otočili na 2:1, opět laciná chyba, soupeř srovnává na 2:2 a s tímto výsledkem jsme šli i do poločasové přestávky. V druhé půli jsme odskočili na 5:2. Soupeř snižuje ke konci třetí čtvrtiny na 5:4. V poslední čtvrtině nejříve soupeř srovnává na 5:5. Jdeme opět do vedení 6:5. Dvě minuty do konce soupeř srovnává na 6:6,  na to již rozdílovou brankou nereagujeme a zápas končí remízou 6:6

President – Litice 6:6

Střelci Branek:

Vašek Ševčík 2x

Matouš Vohlídka 1x

Šimon Vohlídka 2x

Tonda Lupač 1x

Druhý zápas se nám postavila pražská Slavia. Zápas jsme si s přehledem pohlídali a vstřelili krásných 10 branek. Čtyřmi góly se blýskl Šimon Vohlídka a hattrickem Vašek Ševčík.

President – Slavia 10:0