U15 – 5. kolo základní části halové ligy

2. místo tabulky po základní části = čekají nás boje o medaile

U15 – 9.12. hala Chodov

Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Viktor Vlášek.

Poslední zápas základní části. V sestavě nám stále chybí –  Olda Železník (natržený sval z minulého víkendu) a Honza Ambrož se zlomeninou kůstky v chodidle.

Souboj o první místo tabulky základní části. Soupeř se ujal vedení. My jsme srovnali z hole Vojty Moučky po pěkné akci přes střední kanál. Soupeř ale opět odskočil a to na rozdíl dvou gólů. Hra se přelévala na bou stranách hřiště, více šancí měla Praga. Matěj Strnad předvedl v brance několik zákroků, kdy doslova zachraňoval situaci na poslední chvíli (zastavil i soupeřovu penaltu). Díky Matějovi jsme měli po celý zápas šanci na dobrý výsledek. Podařilo se nám vyrovnat po dvou gólech (Vašek Ševčík a Matouš Vohlídka). Bohužel soupeř nakonec strhl vedení na svoji stranu a nám se již na rozdílový gól reagovat nepodařilo.

Základní část jsme zakončili na 2. místě a čeká nás skupina o titul již tuto sobotu 12:00 a 14:00 ve Kbelích.

President – Praga 3:4

Střelci Branek: