U18 – 8. a 9. kolo halové sezóny

ztráta klíčového hráče a souboj o první místo

U18 – 17.12. hala Slavia Litice

Viktor Leun, Tonda Smysl, Vojta Troníček, Lukáš Tóth, Jonáš Lupač, Tonda Lupač, Olda Daňhel, Marek Rambousek, Michael Bartoš
Poslední kolo dorostenecké ligy v roce 2023 jsme odehráli opět v Plzni.

První zápas nás čekali Kbely. Poklidný zápas zvýřilo těžké zranění levého kolena Vojty Troníčka. Střelecky se prosadil Jonáš Lupač s 10ti góly.

President – Kbely 19:00
Jonáš Lupač 10x
Josef Trnka 3x
Michael Bartoš 2x
Vojta Troníček 2x
Marek Rambousek 1x
Viktor Leun 1x

Druhý zápas s Mnichovicemi rozhodoval o tom zda budeme v konečné tabulce první nebo ne. Pouze výhra zaručovala první místo (bylo by to poté na skóre mezi námi). S osmi hráči úkol nelehký ale ne neřešitelný.
Zápas rozhodla naše nedisciplinovanost – vyloučení na 2 minuty v druhé půli pomohlo Mnichovicím ke vstřelení rozdílové branky a odstartovalo sérii 3 chyb které nás stáli další 3 góly. Sice jsme se snažili korigovat skóre, ale to se nepodařilo – situace kdy jsme šli sami na brankáře gólem neskončili (Rambousek, Smysl, Bartoš). Všechny naše góly “zařídil“ Pepa Trnka. Ztráta Vojty Troníčka byla pro zápas klíčová, ale i tak úkol vyhrát nebyl nesplnitelný – nepodařilo se.

President – Mnichovice 3-6
Josef Trnka 2x