U15 – 4.5.2024 – Hřiště Slavia

Sestava:
Matěj Strnad, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vojta Moučka, Jakub Ševčík, Michal Krnáč, Ondra Troníček, Viktor Vlášek, Vašek Ševčík, Honza Ambrož

V sestavě tentokráte chyběl Matrěj Nykl, který si z Litic odnesl nastřelené koleno.

Kbely přijeli s několika mladšími žáky. Při věkovém rozpětí 10-15 let je to obrovský rozdíl. Ve svém středu mají dobré hráče, zejména Richard Hrazdíra (ale ten na vše nestačí).

Zápas jsme měli pod kontrolou od první do poslední minuty. Brzy jsme se ujali vedení, které jsme postupně navyšovali. Kbelský brankář podal dobrý výkon, i přes 10 branek jich dalších 10 nejméně pochytal. Hattrickem se blýskl Matouš Vohlídka. Svůj první gól ve starších žácích vstřelil Kuba Ševčík – gratulujeme.

Nám vázla hra přes krajní obránce kdy Ondra Troníček a Viktor Vlášek zůstali poněkud v útlumu oproti minulému týdnu v Liticích kde oba zahráli dobře. Záložní řada v druhé a třetí čtvrtině se schovávala z hráči soupeře, což činilo rozehrávku komplikovanou.

Do dalšího zápasu musíme předvést koncentrovanější výkon – čeká nás silná Hostivař. Na přípravu máme 14 dní.

President – Kbely 10:0