U18 – 10. a 11. kolo halové sezóny

2. místo před playoff

U18 – 14.1. hala Slavia Litice

Viktor Leun, Tonda Smysl, Vojta Janů, Lukáš Tóth, Jonáš Lupač, Tonda Lupač, Olda Daňhel, Marek Rambousek, Michael Bartoš, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka

Poslední kolo dorostenecké ligy před playoff jsme opět odehráli v Plzni. Díky prohře Slávie jsme mohli nakonec obsadit druhé místo v konečné tabulce před playoff. V posledním turnaji jsme nasadili oba brankáře aby byli v tempu pro playoff.

První zápas – Rača Bratislava. Do sestavy se vrátil po odmlce Vojta Janů – zaznamenal 4 góly. Výhra se nerodila lehce. Poločas 2:0 pro naše barvy (Rača se urputně bránila). Druhý poločas jsme zpřesnili přihrávky a proměňování šancí.

President – Rača 11:00

Jonáš Lupač 3x

Vojta Janů 4x

Tonda Smysl 1x

Marek Rambousek 1x

Šimon Vohlídka 1x

Olda Daňhel 1x

Video ze zápasu:

Druhý zápas Hradcem byl poznamenám pozdním časem. Hrálo se od na konci celého dne. Střelecky se opět prosadil Jonáš Lupač s pěti góly. Za poslední 3 zápasy dal 18 gólů.

President – Hradec 12:1

Jonáš Lupač 5x

Šimon Vohlídka 2x

Marek Rambousek 2x

Viktor Leun 1x

Pepa Trnka 1x

Olda Daňhel 1x

Foto z obou zápasu:

Semifinále se odehraje opět v Plzni 27.1. od 9:00 proti Pražské Slávii.