U18 – první semifinále

V poločase seminále hraného na dva zápasy vedeme 6:3

U18 – 12.5.2024. hřiště Slavia – Semifinále 1

Sestava:
Olda Daňhel, Viktor Leun, Pepa Trnka, Olda Železník, Tonda Lupač, Vašek Ševčík, Jirka Bergman, Marek Rambousek, Jonáš Lupač, Tonda Smysl, Jarda Běžel, Lukáš Toth, Honza Ambrož, Šimon Vohlídka, Matouš Vohlídka, Vojta Janů.

Marodka: Vojta Troníček – rekonvalescence po plastice křížového vazu. Michal Králík – zranění z první ligy mužů.

Do sestavy se na semifinále vrátil Vojta Janů, z důvodu zranění Michala Králíka, který jak věříme bude na druhé semifinále zpět.

Do zápasu jsme doslova vlétli, první rozehrání, press, roh, penalta. Neproměnili jsme. I tak jsme se ujali vedení v první čtvrtině. První gól dal Pepa Trnka – signál při rozehrávce dlouhého rohu. Druhý gól – celkově třetí roh proměnil Marek Rambousek.První čtvrtinu jsme měli pod kontrolou a do přestávky jsme šli s vedením 0:2.

Druhá čtvrtina pokračovala stejně jako první. Navýšili jsme vedení na 0:3 – Pepa Trnka. Slavia využila naše zaváhání při balonku do kruhu – 1:3 – mohli jsme situaci vyřešit bez obdrženého gólu, bohužel jsme to nedokázali. Opět Pepa Trnka 1:4. Takto skončil i první poločas.

Třetí čtvrtina. Opět nevynucená chyba v obraně a Slavia snižuje na 2:4. Za pár minut opět Pepa Trnka 2:5 z penalty. Slavia využívá naše zaváhání v obraně 3:5. Šance na naší straně – Jonáš Lupač, Matouš Vohlídka skončili bez gólu. Do poslední přestávky jsme šli s vedením 3:5.

Poslední čtvtina – Pepa Trnka 6:3 po zisku balonku v záloze a ukázkovém protiútoku. V této čtvrtine jsme pykali kartami za své prohřešky. Tonda Lupač – žlutá karta za sekání (Slavia z výhody trefila tyčku). Vojta Janů – zelená karta za odehrání balonku po odpískaání, Pepa Trnka minutu a pů před koncem kombinace žlutá a červená. Zápas dohráváme se sedmi hráči v poli a Slavia má logicky tlak. Roh, střelu z kruhu (promáchnutá) zužitkovat nedokázala.

Slavia – President 3-6